zabudowy reklamowe

Projektujemy i produkujemy meble i meblowe zabudowy reklamowe spełniające funkcję promocyjną , ekspozycyjną i sprzedażową.
Oczekiwania Klienta dotyczące formy, użytych materiałów oraz gabarytów ekspozycji  w oparciu o strategię marki, miejsce ekspozycji i charakteru produktu  znajdują odzwierciedlenie w dopasowanym indywidualnym produkcie „uszytym na miarę”.

Oferujemy meble niskobudżetowe, masowe, charakteryzujące się podporządkowaniem formy pod optymalizację miejsca sprzedaży, wykonane z z płyty wiórowej laminowanej, „ubierane” w ekonomiczne toppery i formy graficzne.
Specjalizujemy się w zabudowach i meblach wysokojakościowych indywidualnie projektowanych  o zaawansowanych konstrukcjach opartych na łączeniu różnych materiałów i technologii, często wykańczanych lakierowanym MDF i naturalnymi fornirami egzotycznymi.
Takie ekspozycje i  zabudowy wykańczane przestrzennymi literami, ledowymi podświetleniami, szkłem oraz grafikami mają mocny odbiór wizerunkowy i zapamiętywany indywidualny charakter.

Nasz produkcja odbywa się w oparciu o nowoczesny park maszynowy CNC, dzięki czemu oferowane meble i zabudowy są zawsze najwyższej jakości.

Szczególny nacisk kładziemy na estetykę wszystkich oferowanych przez nas mebli. Staramy się, aby funkcjonalność i bezpieczeństwo wszystkich rozwiązań szły w parze z ich atrakcyjnym wyglądem, podkreślającym markę Klienta

Realizując projekty shop in shop dopasowujemy do oczekiwań ekspozycyjnych i sprzedażowych Klienta, charakter zabudowy budując ”świat marki” na stosunkowo małej przestrzeni, zawsze szukając charakterystycznych cech indywidualnych produktu, marki wyróżniających go na tle branży.

Sama idea shop in the shop polega na wydzieleniu miejsca z przestrzeni sprzedażowej i zaaranżowaniu go tak aby oddawał charakter i atmosferę profesjonalnego punktu sprzedaży połączonego z doradztwem dla danej grupy produktów w zakresie marki.

SamsungPowiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ