reklamy zewnętrzne

Reklama źródło Wikipedia
informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowanie marki).

Nasi klienci często korzystają z kasetonów jako formy promowania własnej marki

Kasetony z tworzywa sztucznego
Produkowane z systemowych profili aluminiowych, pozwalających na zamontowanie w licu kasetonu plexi (PMMA). Tył wykonany zazwyczaj z blachy, do której mocowane jest oświetlenie. Profile aluminiowe mogą być malowane w dowolnym kolorze według palety RAL.

Kasetony winylowe
Wykonane ze specjalnych profili aluminiowych pozwalających na zamontowanie we wnętrzu oświetlenia oraz lica z materiału winylowego. Na materiale winylowym drukowana jest lub wyklejana folią samoprzylepną dowolna grafika. Technologia ta pozwala na wykonane kasetonu w dowolnej długości bez łączenia. Profile aluminiowe mogą być malowane w dowolnym kolorze według palety RAL.

Kasetony z dibondu
Zastosowanie dibondu do budowy kasetonu daje nam niemal nieograniczone możliwości stworzenia wyjątkowej reklamy. Materiał odporny na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz dość łatwy w obróbce pozwala na zbudowanie kasetonu, liter bryłowych, pylonów, etc. Zastosowanie dibondu na lico kasetonu pozwala na wykorzystanie jego zalet wizualnych.

Litery Podświetlane
To formy przestrzenne, świecące przodem (podświetlone od wewnątrz lico litery lub/i ścianki boczne) lub tyłem (światło wydobywa się na elewację, tworząc poświatę). Wykonane mogą być np. z plexi, dibondu, PCW lub systemowego profilu aluminiowego. Do podświetlenia stosuje się diody LED z uwagi na długi bezawaryjny czas pracy oraz niskie koszty eksploatacji.

BPHPowiększ
PKO BPPowiększ
Powiększ
Biedronka Reklama ZewnętrznaPowiększ