projektowanie

Projektowanie to nic innego jak symulowanie tego co Klient chce osiągnąć dla uzyskania poczucia spełnienia pokładanych w projekcie oczekiwań. To poszukiwanie najbardziej satysfakcjonującego wyniku.
Design to wygląd, funkcjonalność i ergonomia, które tworzą spójną całość zarówno z punktu widzenia produktu jaki i użytkownika.

Naszym priorytetem jest znalezienie harmonii pomiędzy jakością, funkcjonalnością a designem. Projektujemy bazując na pięciu zasadach design, których spełnienie jest gwarancją udanego projektu:

  1. potrzeby – określenie co Klientowi jest niezbędne, jakie ma to spełniać zadania i funkcje, do czego ma służyć, jaką przestrzeń ma zajmować
  2. idea – pomysł, wizja, inspiracja, styl. Jest to myśl przewodnia całego procesu projektowania
  3. ergonomia – każdy materiał reklamowy  POSM, mebel, zabudowa czy inna reklama, muszą Klientowi służyć do osiągnięcia oczekiwanego celu, ale także muszą był łatwe i praktyczne w codziennym użytkowaniu w miejscu ekspozycji
  4. kompozycja – całość musi być  efektowna i w klimacie marki Klienta. Musi też podobać się odbiorcy. Pracujemy nad tym do momentu osiągnięcia odpowiedniego efektu.
  5. możliwości – w całym procesie projektowania bierzemy pod uwagę różne ograniczenia w tym także gabarytowe i finansowe

 

Nasze produkty są nie tylko dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, ale i efektownie.
Śledzimy światowe trendy we wzornictwie, Szukamy innowacyjnych rozwiązań, nowych form i technologii. Czerpiemy ze wszystkich dostępnych źródeł.

Spotkanie roboczePowiększ
Wizualizacja projektuPowiększ
PrototypPowiększ
KomunikacjaPowiększ