Arteo Car Branding oznakowanie samochodów

Branding pojazdów firmowych to doskonała wizytówka firmy i skuteczny nośnik reklamy w okresie użytkowania. Grafika na aucie, dzięki swojej powierzchni, zapewnia bardzo dobrą widoczność i moc oddziaływania, a mobilność ułatwia dotarcie do różnych grup odbiorców.

Branding floty firmowej służy różnym celom – jako forma komunikacji z klientem lub reklama (o charakterze długookresowym lub krótkoterminowym) określonego produktu/usługi.

Jako nośnik reklamowy, pomagający zaistnieć w świadomości Klienta, wymaga przemyślanej realizacji zarówno pod względem graficznym, jak i technicznym. Reklama na aucie nakładana jest najczęściej na cały okres funkcjonowania pojazdu w firmie, stąd warto dokładnie przemyśleć, co ma się na niej znaleźć.

Aby oznakowaniu na samochodzie, udało się wybić spomiędzy innych, musi okazać się ono na tyle oryginalne, żeby się wyróżniać. Oryginalność w kreowaniu wizerunku firmy jest ważna, ponieważ to ona decyduje o tym, czy reklama zostanie zauważona, czy zginie wśród wielu innych, podobnych.

Jednak na pewno musi to być działanie mające także na względzie spójność marki. Barwy firmowe, odpowiednio zaimplementowane logo na pewno pomogą zaistnieć w świadomości klienta i utrwalić wizerunek firmy.

Zalety reklamy na samochodach:

Zapraszamy na naszą dedykowaną znakowaniu stronę: www.reklamanapojazdach.pl

Carlsberg - Flota samochodowaPowiększ
Henkel - Flota samochodowa z marką CersanitPowiększ
PKO BP - Flota samochodowaPowiększ
PZU - Flota samochodowaPowiększ